Fotowoltaika - darmowy prąd ze słońca


Fotowoltaika to technologia umożliwiająca produkcję energii elektrycznej ze światła słonecznego przy pomocy ogniw fotowoltaicznych. Wbrew powszechnemu przekonaniu, instalacje fotowoltaiczne produkują energię także wtedy gdy słońce ukryte jest za chmurami a nawet gdy pada deszcz. Fotowoltaika ma mnóstwo zalet w porównaniu z tradycyjnymi źródłami pozyskiwania energii. Do najważniejszych należą:
  • Możliwość indywidualnego dopasowania instalacji do potrzeb energetycznych każdego odbiorcy (domu / firmy) dzięki czemu ograniczyć rachunki za prąd nawet o 90% (pozostaną tylko opłaty stałe)
  • Szybki i pewny zwrot nakładów poniesionych na zakup i montaż instalacji (zazwyczaj około 7 lat) co daje stopę zwrotu na poziomie 15% rocznie (dla porównania lokaty bankowe zazwyczaj pozwalają zarobić ok 0,5-2% w skali roku)
  • Wyższa niezależność energetyczna
  • Instalacje są w 100% przyjazne dla środowiska - nie powodują zanieczyszczenia, nie emitują gazów (w tym CO2), nie generują odpadów ani hałasu - zero zanieczyszczeń
  • Nadwyżki wyprodukowanej energii magazynujesz w sieci i odbierasz wtedy kiedy potrzebujesz
  • Systemy są praktycznie bezobsługowe i bezawaryjne (producenci oferują nawet 30 lat pełnej gwarancji na panele fotowoltaiczne)
  • Prawidłowo wykonana instalacja jest bezpieczna dla zdrowia, podłączona jest do układu uziemienia, posiada również zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, więc jest całkowicie bezpieczna dla użytkowników oraz budynków
  • Zainstalowanie systemu znacząco podnosi wartość nieruchomości

Zalet dla instalacji fotowoltaicznych jest dużo więcej. Nasz specjalista chętnie o nich z Tobą porozmawia. Przygotuj ostatni rachunek za prąd, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie w Twoim domu lub firmie.

Nasz doradca odpowie Tobie na wszystkie pytania oraz policzy jaka instalacja będzie dla Twego domu lub Twojej firmy optymalna. Następnie otrzymasz od nas szczegółową wycenę kompleksowej usługi na którą składa się zakup wszystkich komponentów oraz elementów instalacji, transport, montaż przez nasz wyspecjalizowany zespół, podłączenie do sieci oraz zgłoszenie do zakładu energetycznego. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności a Ty będziesz cieszyć się darmową i ekologiczną energią. Wcześniej oczywiście przygotujemy profesjonalny projekt wraz z wizualizacją pokazującą jak będzie wyglądał Twój dach z zamontowanymi panelami.

Ale to nie wszystko! Przez cały okres użytkowania będziemy monitorować działanie Twojej instalacji 24h na dobę / 7 dni w tygodniu / 365 dni w roku a gdy zauważymy jakieś nieprawidłowości powiadomimy Ciebie o tym. Oczywiście Ty także będziesz mógł na bieżąco, z dowolnego miejsca na świecie monitorować instalację na swoim telefonie, tablecie lub komputerze abyś wiedział jak dużo prądu wyprodukowała Twoja instalacja oraz jak dużo zaoszczędziłeś!

Mamy sprawdzone rozwiązania, nasze instalacje wyprodukowały już dziesiątki tysięcy kilowatów energii dając ogromne oszczędności naszym klientom. Czy masz jeszcze jakieś wątpliwości? Nie czekaj, skontaktuj się z nami i zacznij realnie oszczędzać! 

    Napisz do nas!