Finansowanie odnawialnych źródeł energii


Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy bezpłatną pomoc w pozyskaniu kapitału potrzebnego do sfinansowania inwestycji w OZE. Możliwości finansowania są bardzo szerokie, zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm oraz instytucji. Poczynając od tanich ekokredytów oferowanych przez banki wspierające ekologię na firmowych kredytach inwestycyjnych i leasingu kończąc.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi partnerami aby mieć pewność, że otrzymasz finansowanie na korzystnych warunkach. W wielu przypadkach mamy dostęp do uproszczonych procedur oraz tzw. szybkiej ścieżki weryfikacji wniosku co pozwala na ograniczenie formalności do wymaganego minimum.
 
Nasz przedstawiciel chętnie opowie o szczegółach i przedstawi Tobie oferty zawierające wszystkie koszty i opłaty. Co ważne, rata Twojego kredytu może być niższa niż wysokość rachunku płaconego dotąd za prąd! Pamiętaj o tym, że raty szybko się skończą a wtedy zostaniesz z darmową energią ze słońca a jednocześnie zapomnisz o rachunkach za prąd.

Partnerzy, z którymi między innymi współpracujemy

Napisz do nas!