Farmy fotowoltaiczne - energia, która się opłaca!


Farmy fotowoltaiczne są nowym, coraz popularniejszym rodzajem inwestycji w Polsce. Biorąc pod uwagę takie czynniki jak rosnące stale ceny energii elektrycznej czy choćby zobowiązanie wobec społeczeństwa i UE do systematycznego zwiększania udziału OZE w wytwarzaniu energii jest to obecnie jedna z najciekawszych form inwestycji. Inwestowanie w farmy fotowoltaiczne daje gwarancję stałej stopy zwrotu w długim okresie czasu, choćby dlatego że jest możliwość zakontraktowania sprzedaży wyprodukowanej energii nawet przez okres15 lat po określonej z góry cenie. Trudno jest znaleźć inne inwestycje charakteryzujące się takim bezpieczeństwem przy zachowaniu wysokiej rentowności jak w przypadku farm fotowoltaicznych.

Dla klientów zainteresowanych tego typu inwestycją, mamy kompleksowe rozwiązania. Co ważne, aby wybudować i uruchomić  typową instalacje o mocy od kilkudziesięciu kilowatów do jednego megawata (to najbardziej optymalna wielkość elektrowni pod kątem rentowności) nie musisz posiadać całego potrzebnego kapitału! Nasza firma łączy osoby oraz instytucje i firmy zainteresowane inwestowaniem w OZE po czym zajmuje się kompleksowo obsługą całej inwestycji, od wyszukania odpowiedniego gruntu pod inwestycję, poprzez przygotowanie projektu i dokumentacji, montaż instalacji aż do uruchomienia elektrowni i zawarcia umów sprzedaży energii.

Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie z przedstawicielem, który przedstawi Tobie szczegóły i konkretne wyliczenia. Wystarczy stosunkowo niewielki kapitał by stać się czynnym inwestorem na rynku odnawialnych źródeł energii. Ta dziedzina to niewątpliwie przyszłość, w którą warto inwestować.

Zapraszamy do kontaktu!

Napisz do nas!