Energy Home partnerem CORAB !

Z dumą pragniemy poinformować, że Energy Home jest certyfikowanym partnerem CORAB, jednego z największych producentów konstrukcji fotowoltaicznych w Europie i jednego z największych dystrybutorów komponentów PV w Polsce.

Wyróżnienie to jest dla nas potwierdzeniem, że montowane przez nas systemy fotowoltaiczne spełniają wszystkie standardy stawiane nowoczesnym i bezpiecznym instalacjom PV oraz pozwoli na dalszy rozwój poprzez wprowadzanie wraz z CORAB innowacyjnych rozwiązań dla naszych Klientów.

Wybierając Energy Home, oficjalnego Partnera CORAB, nasi Klienci mają pewność, że:

  • Instalacja zostanie wykonana z zachowaniem wysokich standardów, na najlepszym dostępnym na rynku sprzęcie
  • Montaż wykonają ekipy montażowe posiadające duże doświadczenie i umiejętności
  • Gwarancja na montowany przez nas system CORAB wyniesie aż 15 lat, pod warunkiem wykonywania przeglądów zgodnie z zaleceniami CORAB
  • Zamontowane komponenty (m.in. panele i falownik) posiadać będą autoryzowany serwis na terenie Polski gdyż pochodzą z oficjalnej, polskiej dystrybucji co jest szczególnie ważne przy założeniu, że instalacja ma pracować kilkadziesiąt lat!

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z naszym specjalistą. Stosujemy sprawdzone rozwiązania, nasze instalacje wyprodukowały już miliony MWh energii dając ogromne oszczędności naszym klientom. Skontaktuj się z nami i zacznij realnie oszczędzać!

CORAB - wiarygodny partner!

Czym jest CORAB Partner i dlaczego tak ważny jest źródło pochodzenia komponentów w Twojej instalacji PV? Sprawdź!


Napisz do nas!